:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Prace na magazynie-16zł/h-od 23 kwietnia/o.Pruszkowa (wygasło)

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy pomocniczej na magazynie.

Miejscowość: okolice Pruszkowa

Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Zadania:

-pomoc przy przyjęciu/rozładunku towaru
-konfekcjonowanie,pakowanie,etykietowanie,oklejanie gotowego wyrobu,
-prace porządkowe na stanowisku pracy.

Od Kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania w wykonywaną pracę,
- dyspozycyjności do pracy w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 (możliwość nadgodzin);
- sprawności fizycznej, podstawowych zdolności manualnych,
- ukończenie 18 roku życia.

Oferujemy:

- stawkę podstawową + premię frekwencyjną,
- dofinansowanie do posiłków,
- niezbędne przeszkolenie,
- możliwość nawiązania stałej współpracy.

Stawka: 16 zł brutto/h + 1zł premii za frekwencję

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na podany adres e-mail.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Oferta pracy tymczasowej.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-19 13:21:10