:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Pruszków 17 zł/h Pracownik Sortowni Przesyłek Pracownik Magazynu

cena: 2560-3000 PLN

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Pruszków, przy ul. Groblowa 4.

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ!

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o pełnoskładkową umowę zlecenie
• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora logistycznego
• Pracę: poniedziałek – piątek 23:00-6:00/7:00, 15:00-23:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacja do pracy
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Dane kontaktowe

606899111