:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

OPIEKUNKA/OPIEKUN- ŻŁOBEK (wygasło)


W ramach Projektu Unijnego „Małe Aniołowo” Fundacja „StartSmart” otwiera Żłobek „Słoneczko”
w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa 35. Fundacja StartSmart zatrudni:


opiekunki/ ów z doświadczeniem w pracy z dziećmi


Kandydaci na stanowisko opiekunki/opiekuna muszą być bezrobotne bądź bierne zawodowo oraz spełniać JEDNO z poniższych kryteriów:Kobieta
Po 50 – roku życia
Długotrwale bezrobotna
Bezrobotna
Z orzeczoną niepełnosprawnością
Posiadająca niskie kwalifikacje zawodowe


Zakres obowiązków:Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom
Zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie
Wspomaganie rozwoju dzieci
Rozwijanie zdolności dzieci i przygotowanie do edukacji przedszkolnej.
Zgłaszanie niepokojących objawów u dzieci
Pomoc w organizowaniu dzieciom wypoczynku na świeżym powietrzu
Utrzymywanie czystości pomieszczeń
Pomoc przy czynnościach higienicznych
Przygotowanie sypialni do leżakowania
Wietrzenie sal i sprawdzanie temperatury pomieszczeń
Odbieranie i odnoszenie bielizny do prania
Przestrzeganie warunków sanitarno – epidemiologicznych oraz przepisów bhp i p.poż.;
Przestrzeganie zasad współżycia społecznego
Dbałość o wyposażenie i powierzone mienie
Budowanie pozytywnego wizerunku Żłobka „Słoneczko” w Pruszkowie oraz realizacja misji i wizji Żłobka, standardów opieki w żłobku oraz zgłaszanie wniosków w tym zakresie.


Kwalifikacje do pracy w żłobku:

Wykształcenie minimum średnie

Skończony kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym w wymiarze 280 godz. lub 2 lata doświadczenia pracy żłobku lub z dziećmi do lat 3.

Mile widziane wykształcenie wyższe pedagogiczne.CV prosimy nadsyłać pod adres mailowy [email protected] lub siedziby Fundacji: ul. Reprezentacyjna 12, 02-797 Warszawa.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja StartSmart z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Reprezentacyjnej 12
inspektor ochrony danych w Fundacji StartSmart jest dostępny pod adresem mailowym: [email protected];Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko opiekunki/na w Żłobku Słoneczko art. 6 ust 1 pkt rozporządzenia.
odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą Fundacja StartSmart
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji do dnia 1.09.2018 roku.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa.
Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie wykluczenie z procesu rekrutacji.
Państwa dane osobowe nie będą przekazane osobom trzecim
Niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji jest zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez Fundację StartSmart do dnia 01.09.2018 r. Zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz sposobie ich przetwarzania i przechowywania”.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-22 22:48:25