:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Praca Dodatkowa (wygasło)

Praca Dodatkowa

cena: 19 PLN

Do projektów realizowanych dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta (renomowane marki małego AGD)

Miejsce pracy:

1. Pruszków Komorowska 26 - kilka minut od stacji WKD
2. Michałowice ul. Kuchy 24 - 3 minuty od stacji WKD

*(Zwracamy koszt dojazdu kolejką WKD z Warszawy)

Oferujemy:
• szkolenia, które świetnie przygotują Cię do pracy
• praca od poniedziałku do piątku lub/i w weekendy – elastyczny grafik (160h lub 80h miesięcznie)
• projekt na okres 3 miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień)
• stawkę 19 h/brutto
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
• konkursy z nagrodami w trakcie trwania akcji
• premia od obrotu
• Dla osób które będą pracowały od początku do końca akcji przewidziany jest bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w punkcie klienta na zakup małego AGD

Obowiązki:
• Sprzedaż i promowanie produktów małego AGD
• Aktywne kontakt z klientem, doradztwo w zakresie zakupu asortymentu dostępnego na stoisku
• Dbanie o estetykę ekspozycji
• Dbanie o wizerunek firmy
• Raportowanie wyników swojej pracy w systemie

Nasze oczekiwania:
• zdolności do szybkiego uczenia się,
• pozytywnego nastawienia :)
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• łatwość w nawiązywaniu rozmowy z klientem

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-27 13:10:05