:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Zatrudnimy Pracownika Sprzątającego

Jesteśmy pracodawcą z kilkunastoletnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku usług sprzątania obiektów oraz ochrony mienia.

W naszych szeregach zatrudnienie znajduje ponad 100 osób, zaś od początku naszej działalności dbamy o każdego pracownika.

OBECNIE zatrudnimy PRACOWNIKA SPRZĄTAJĄCEGO

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Waryńskiego

Opis stanowiska:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych
- zatrudnienie na część etatu

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 601 - 181 - 952, 58 -342 72 53

Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp. z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Sprzątający na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji.
Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"

"Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
W przypadku załączenia zdjęcia prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w procesie rekrutacji.”

Dane kontaktowe

601 181 952, 58 342 72 53, [email protected]