:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Poszukujemy Doradcy Klienta Time Trend

Poszukujemy Doradcy Klienta Time Trend

Salon Time Trend oferujący zegarki znanych, światowych marek zatrudni pracownika na stanowisku Doradcy Klienta w naszym nowym Salonie w Time Trend :-)

Czy wiesz, że należymy do sieci 100 salonów Time Trend?
Time Trend wchodzi w skład Grupy Zibi, która zatrudnia blisko 800 osób.

Jeśli chcesz być jednym/ jedną z nas zaaplikuj!

Co otrzymasz od nas:
- możliwość budowania zgranego, kameralnego zespołu, który wzajemnie się napędza i wspiera!
- zatrudnimy Cię na podstawie umowy o pracę na pełen etat - będziesz miał/a wpływ na codzienną pracę
- Twoja pensja będzie motywująca, u nas nie ma "gołych" podstaw, zarobisz więcej jeśli tylko zechcesz
- będziesz mógł/a cieszyć się licznymi zniżkami na nasz asortyment (uwaga! to uzależnia! :) )
- elastyczne podejście do grafiku, Kierownik wspólnie z zespołem ustala kto kiedy pracuje
- dla chętnych dofinansowanie do Multisport, Luxmed oraz ubezpieczenia grupowego za kilka $$$

Dobrze trafiłeś jeśli jesteś:
Nastawiony na stały samorozwój,
Pracujący zespołowo- jesteśmy dla siebie inspiracją, wsparciem, partnerami,
Stawiający na dobrą i wiarygodną komunikację z klientem oraz współpracownikami,
Otwarty na mówienie o problemach i dążącym do ich rozwiązania,
Uśmiechnięty i pełny optymizmu,
Gotowy do podejmowania wyzwań.

Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca to aplikuj :-)
Zapraszamy również do naszego Salonu Time Trend.

Pozdrawiamy,
Dream Team Time Trend!


Wysyłając do nas zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupa Zibi S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Wirażowa 119, 02-145 Warszawa, KRS 0000718602, NIP 5223113927) Twoich danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Jeżeli chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa Zibi S.A., prosimy o umieszczenie stosownej zgody w przesyłanym przez Ciebie zgłoszeniu.
Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected] co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie oddzielnej, dobrowolnej zgody, także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa Zibi S.A.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąc a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 rok.
Twoje dane osobowe możemy przekazać podmiotom prowadzącym w naszym imieniu rekrutację, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

Dane kontaktowe

[email protected]