:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Praca w Pruszkowie - konfekcjonowanie! Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu siedemnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KONFEKCJONER w hali magazynowej w Pruszkowie

Obowiązki:

-Pakowanie gotowych produktów;
-Oklejanie;
-Konfekcjonowanie;
-Praca zmianowa 6-14-22-6.

Wymagania:

-Zdolności manualne;
-Dokładność;
-Umiejętność pracy pod presją czasu;
-Ukończone 18 lat.

Oferujemy:

-Możliwość wypłat tygodniowych.
-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Elastyczny czas pracy
-Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny tel. 885 777 044 .

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na:

Dane kontaktowe

tel. 885-777-044