:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Nowa Stacja Pruszków pozyskała firmę McDonalds

inwestycje, Stacja Pruszków pozyskała firmę McDonalds - zdjęcie, fotografia

Marki McDonalds nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Charakterystyczne złote łuki przyciągają jak magnes głodnych i spragnionych, gwarantując zawsze ten sam, lubiany smak potraw i szybką obsługę. W Nowej Stacji restauracja McDonalds będzie zajmowała duży, 110 m2 lokal na pierwszym piętrze, w eleganckiej strefie gastronomicznej.

„Naszych najemców dobieramy bardzo starannie kierując się oczekiwaniami przyszłych klientów. W trakcie badań, klienci wyraźnie zaznaczyli, że w Nowej Stacji chcą widzieć znane i lubiane restauracje sieciowe. McDonalds należy do ich faworytów, dlatego ogromnie się cieszymy, że każdy kto ma „smaka na maka” będzie mógł delektować się ulubionym hamburgerem w naszej komfortowej strefie restauracyjnej, w której znajdą się zarówno kameralne stoliki z krzesłami i kanapami, lady barowe z hokerami,  jak i większe stoły zachęcające do spotkań towarzyskich. Pomyśleliśmy też o dzieciach projektując dla nich kącik zabaw oraz przygotowując specjalne miejsce do karmienia niemowląt.” - podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji

McDonalds to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Każdego dnia w samej tylko Polsce McDonalds obsługuje około 500.000 gości w 406 restauracjach znajdujących się w ponad 150 miastach. Z bogatej oferty kanapek, napojów, deserów oraz dodatków takich jak frytki i sałatki, każdy może stworzyć odpowiednio zbilansowany posiłek zgodny ze swoimi upodobaniami. Dla dzieci są przygotowane specjalne zestawy Happy Meal, których zawartość rodzice mogą sami komponować, dopasowując ją do potrzeb i gustu dziecka. Frytki można zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami lub wodą.

Oprócz restauracji McDonalds w Nowej Stacji swoje menu zaproponuje również KFC, Pizza Hut Express, Thai Wok, Olimp, oraz  lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne produkująca lody w sposób rzemieślniczy, w oparciu o świeże owoce, świeże mleko i śmietanę.

www.nowastacjapruszkow.pl

 

 

 


Nowa Stacja Pruszków pozyskała firmę McDonalds komentarze opinie

  • Jan Kowalski 2018-09-07 21:37:46

    dlaczego nie można komentować (nie działa) tego linku boicie się czegoś? https://gpr24.pl/artykul/pomoc-w-problemach-kregoslupa-w-naturmed/355927

Dodajesz jako: Zaloguj się