:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C zamglenie

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

rozrywka, Radom koniec sierpnia - zdjęcie, fotografia

Pokazy lotnicze, akrobacje i znakomite samoloty powodują, iż na Air Show do Radomia każdego roku przyjeżdżają setki osób. Pojawiają się miłośnicy lotnictwa, jak również ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, iż w bieżącym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet widowni. Śpieszcie się po bilety. Sprzedają się wyjątkowo szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.


25 i 26 dzień sierpnia to prawdziwe święto dla osób powiązanych z lotnictwem, zarówno profesjonalnie oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, oraz ponadto obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie specjalna edycja, na jaką organizatorzy zorganizowali również wyjątkowe atrakcje.


W programie imprezy przewidziano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Pośród powietrznych sław pojawią się reprezentanci m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Wszystkie osoby, jakie zjawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały możliwość oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w biało czerwone barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Wolności. To będzie pierwszy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku specjalne. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami i szansa zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Dodatkowo to czas, w którym startujący wspólnie będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Cały program Air Show 2018 Radom publiczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy ostrzegają przed kupnem biletów z niewiadomych źródeł. Jedynym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest portal ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to wspaniały koncept na to, żeby spędzić ten ostatni weekend sierpnia z rodziną i aktywnie. Oprócz pokazów w powietrzu przygotowane będą dodatkowo miejsca, na których specjaliści opowiedzą historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci zapewniają sporą ilość wiedzy i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem prawnym, który ma bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Zakup bilet już teraz i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest miłym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią legendy polskiego lotnictwa. Odkryj bohaterów oraz tych, którzy regularnie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy ponadczasowe emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się